Bli Veshje Online

Chosen.al sjell veshje të përzgjedhura për femra. Porosisni online ose vizitoni showroom-in në Shkodër.

Elina Berdica at Chosen
T Shirts
T-Shirtsnga 1490 LShfleto Bluza
Fustane
Fustanenga 1990 LShfleto Fustane
Xhinsa
Xhinsanga 2290 LShfleto Xhinsa

Veshjet më të reja

Veshje të përzgjedhura

Inspirohuni në Instagram me kombinimet e veshjeve të përzgjedhura nga skuadra e Chosen.

Rroba dhe brende të përzgjedhura

Ne përzgjedhim vetëm rrobat më të mira që ju të jeni të sigurtë me kualitetin dhe materialin e veshjeve në dyqanin tonë. Tek ne do të gjeni rroba nga LTB, Lefon, QUZU, BSL, Bespika, MAYmoda, Robin si dhe brende të tjerë që shquhen për stil dhe kualitet.

Dërgesa Falas në Shqiperi

Në të gjitha porositë mbi 3490 L

Ktheje ose ndërroje produktin

Nëse porosia juaj nuk është sipas përshkrimit*

Dërgesa të Shpejta

Porosia vjen tek ju për 48 deri 72 orë

100% Blerje e Sigurtë

Paguani në dorë kur të merrni produktin