Rreth nesh

Chosen.al eshte nje dyqan veshjesh per femra. Ne zgjedhim moden dhe kualitetin.

Chosen Shkoder
Showroomi ne Shkoder

Nje eksperience ndryshe

Vizitoni dyqanin tone ne Shkoder per te shikuar produktet tona nga afer.

Dërgesa Falas në Shqiperi

Në të gjitha porositë mbi 3490 L

Ktheje ose ndërroje produktin

Nëse porosia juaj nuk është sipas përshkrimit*

Dërgesa të Shpejta

Porosia vjen tek ju për 48 deri 72 orë

100% Blerje e Sigurtë

Paguani në dorë kur të merrni produktin

Rrjete Sociale
Merrni ofertat e fundit

Abonohuni dhe merrni të parët me produktet dhe ofertat më të reja.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.