Ndihma ndaj klientit

Skuadra jone e lumturise eshte ketu

Pyetje te shpeshta

Porosi dhe dergesa

Porosia tek ju mberrin brenda 48 deri 72 oresh.

Ju paguani me para ne dore kur te merrni produktin.

Ne momentin qe beni nje blerje tek ne, mund te krijoni llogari.

Ne cdo porosi do keni mundesine te vendosni adresen e dergeses.

Per cdo progres ne porosine tuaj, ju do te lajmeroheni me SMS ose me email.

Dergesat per shpenzimet 3490 L ose me shume, jane falas.

Dergesa bejme ne te gjitha Shqiperine, pervec Shkodres. Ne Shkoder mund te na vizitoni ne dyqan.

Patjeter, na kontaktoni qe te bejme nje dergese te vecante.

Nese duhet te ktheni apo nderroni nje produkt

Kthimet dhe nderrimet

Nese produkti nuk eshte hapur dhe eshte ne paketim origjinal, ateher mund ta ktheni brenda 2 javesh. Shpenzimet e postes mbulohen nga ju.

Ju kerkojme ndjese, nese kemi derguar produktin e gabuar shpenzimet e postes i heqim ne dhe leket ju kthehen.

Per adresen e dergeses do te kontaktoheni nga stafi

Na kontaktoni ne Instagram @chosen.al

Para se te bejme dergesen, ne gjithmone ju kontaktojme te verifikojme detajet.

Po, porosine mund ta anulloni me nje mesazh.

S’ka problem, na shkruani ne info@chosen.al dhe do te merrni pergjigje sa me shpejt.

Dërgesa Falas në Shqiperi

Në të gjitha porositë mbi 3490 L

Ktheje ose ndërroje produktin

Nëse porosia juaj nuk është sipas përshkrimit*

Dërgesa të Shpejta

Porosia vjen tek ju për 48 deri 72 orë

100% Blerje e Sigurtë

Paguani në dorë kur të merrni produktin