Kombinim fustan i zi dhe bluzë e bardhë

3,900.00L

Kombinim fustan i zi dhe bluzë e bardhë

3,900.00L

Pastro

Dërgesa falas në të gjitha porositë mbi 3490 LEK

  • Paguaj me para në dorë kur të marrësh porosinë
  • Ktheje porosinë nëse nuk është sipas përshkrimit*
  • Porosite para orës 09:00 për dërgesë brënda ditës.
Blerje e sigurtë

Detaje shtesë

Brand

Ngjyra

E Bardhë, E Zezë

Size

36, 38, 40